Hand Made czyli “Krakowska siła” 
Hand Made czyli “Krakowska siła” 

Hand Made czyli “Krakowska siła” 

Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.

To szczególnie cenne wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badania prowadzonego wśród brand managerów największych marek działających w Polsce. Klienci w tym roku ocenili aż 18 czynników, w tym zadowolenie ze współpracy, zrozumienie biznesu czy skuteczność kampanii. Redakcja MMP na podstawie ocen i wywiadu rynkowego zdecydowała o przyznaniu trzech wyróżnień dla agencji, w tym tylko jednego dla agencji spoza Warszawy - krakowskiej Hand Made.

Sukcesów Hand Made nie da się nie zauważyć.

Raport wspomina o ostatnich dwóch latach działalności Hand Made, zaznaczając, że już rok temu agencja otarła się o wyróżnienie. Nie przyznano go tylko ze względu na brak danych finansowych. Zeszłoroczne wysokie oceny w tym roku zostały jeszcze poprawione.

Agencja odnotowała wzrosty na każdym polu biznesu.

Uzasadnienie wyróżnienia dla agencji Hand Made wskazuje na konsekwentny rozwój usług i zadowolenie klientów ze współpracy z agencją. Wielu klientów agencji pracuje z nią w ramach stałej obsługi.

Nie dziwi rosnąca liczba klientów Hand Made - wyniki badania satysfakcji zrealizowane przez Millward Brown są dla tej agencji najlepszym dowodem uznania.

Do grona klientów agencji należą między innymi marki Volkswagen, Tyskie, Dolce Gusto, W.KRUK, Dermika czy Hoop Cola. Agencja pracuje w zakresie full service - przygotowuje dla marek zarówno strategię komunikacji, jak i działania reklamowe w telewizji, digitalu, druku, social media, eventach czy PR. Hand Made od lat otrzymuje wysokie noty za pracę z klientami i zadowolenie z obsługi reklamowej.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.