To nie jest zwykła woda! Hand Made   z kampanią wody Arctic+
Kopiuj tekst
To nie jest zwykła woda! Hand Made   z kampanią wody Arctic+

To nie jest zwykła woda! Hand Made   z kampanią wody Arctic+

Krystalicznie czysta woda powraca w wielkim stylu! 21 maja wystartowała kampania nowych linii produktów Arctic+.

Zaskakujące, odświeżające smaki oraz bogactwo witamin i minerałów - oto co znajdziemy w nowej, stylowej i funkcjonalnej, butelce wody Arctic+. Arctic+ Fizzy to wyłącznie naturalne składniki i zero cukru, a do tego delikatne bąbelki i cztery warianty smakowe.
Wody z gamy Arctic+ Elements to coś więcej niż orzeźwienie. Dzięki zbilansowanemu połączeniu witamin, minerałów oraz innych cennych składników dodają energii oraz pomagają zachować zdrowie, urodę, koncentrację i dobre samopoczucie.
10-sekundowe spoty reklamowe Arctic+ Elements Energy, Arctic+ Elements Relax oraz Arctic+ Fizzy emitowane są w stacjach telewizyjnych od 21 maja. Kampania wsparta jest działaniami online z wykorzystaniem kreacji banerowych oraz digital video.
Za kreację oraz  działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja Hand Made, która stworzyła także stronę arctic.pl. Zakupem mediów ATL zajął się dom mediowy Havas Media, digital - Kooki.to, a postprodukcją spotów - Eternal Monkeys.

HOOP Polska, producent wody Arctic+, jest jednym z największych producentów napojów bezalkoholowych w Europie Środkowej. W portfolio produktów można znaleźć: napoje gazowane pod marką Hoop Cola, syropy Paola, wodę Arctic+, napoje Jupik oraz Nestea.

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.