Agencja Hand Made zrealizowała premierę Omega Globemaster

Agencja Hand Made zrealizowała premierę Omega Globemaster

Opublikowany

Agencja Hand Made przygotowała polską premierę zegarka Omega Globemaster. Wydarzenie odbyło się w marcu 2016 roku w butiku marki Omega w Warszawie.

W ramach premiery miała miejsce konferencja prasowa i wieczorna gala. Tematem przewodnim premiery była odporność modelu Globemaster na pole magnetyczne.

Jedną z atrakcji była wystawa z lewitującym zegarkiem. Wytworzone pole magnetyczne unosiło zegarek, nie zakłócając przy tym działania modelu Globemaster. Na temat pól magnetycznych i wpływu na działanie zwykłych zegarków, goście usłyszeli więcej od zaproszonych prelegentów: Felix de Rouville (Brand Manager marki OMEGA w Polsce), Mariano Samudio (Technical Advisor OMEGA) oraz Karol Wójcicki (Centrum Nauki Kopernik). Wśród gości pojawili się między innymi Tomasz Kamel i Jakub Wesołowski.Nowy model marki Omega to innowacyjny produkt, który jest unikatowym i prestiżowym produktem nie tylko ze względu na wygląd, ale również na jego działanie. Jest on pierwszym zegarkiem, który uzyskał certyfikat Master Chronometer wydawany przed Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii. Oznacza to, że ten model pracuje bez zarzutu w każdych warunkach.Agencja reklamowa Hand Made prowadzi komunikację marek we wszystkich głównych mediach, także działania eventowe. W portfolio eventowym agencji znajdują się m.in. marki Volkswagen i Hoop Cola.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20160309-090541_small.jpg

grafika | 391 KB

Pobierz
20160309-103957_small.jpg

grafika | 404 KB

Pobierz
20160309-112728_small.jpg

grafika | 386 KB

Pobierz