TAURON Sprzedaż wyłonił agencję, która zajmie się przygotowaniem materiałów BTL marki

TAURON Sprzedaż wyłonił agencję, która zajmie się przygotowaniem materiałów BTL marki

Opublikowany

Przetarg, który ogłoszono w grudniu 2015 roku, miał za zadanie wyłonić wykonawcę, który będzie prowadził obsługę kreatywną dla bieżących działań marketingowo-reklamowych, w tym zajmie się ujednoliceniem materiałów BTL dla TAURON Sprzedaż sp. z o.o.. Autorem zwycięskiej propozycji jest agencja reklamowa Hand Made.

Zadaniem dla agencji biorących udział w przetargu było zaprojektowanie materiałów przeznaczonych dla rynku masowego, w tym GD (Gospodarstwa Domowe) i MSP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa), które w jasny i wyraźny sposób rozróżnią kategorie produktów. Projekt agencji Hand Made skupiał się na czytelności i przejrzystości layoutów, zunifikowaniu oraz regulacji kolorystyki, wprowadzeniu stałych elementów rozróżniających kategorie i ujednoliceniu systemu ikonograficznego.

Nowa kreacja obejmuje wybrane nośniki reklamy BTL i skupia się w szczególności na materiałach POS takich jak: ulotki, plakaty, prezentacje oraz inne materiały reklamowe dedykowane dla klientów indywidualnych i firm. 

Kopiuj tekst

Udostępnij