Hand Made dla Grupy Azoty ZAK S.A.

Hand Made dla Grupy Azoty ZAK S.A.

Opublikowany

Grupa Azoty ZAK S.A. jest częścią chemicznego koncernu Grupa Azoty, wyspecjalizowaną w produkcji nawozów azotowych, chemikaliów, alkoholi OXO i plastyfikatorów. Agencja Hand Made opracowała zestaw materiałów, mających usprawnić komunikacje wizualną w obszarze Segmentu OXO - części firmy odpowiadającej za plastyfikatory i alkohole OXO.

Agencja Hand Made przygotowała dla Grupy Azoty ZAK S.A. zestaw materiałów opartych o wspólnie wypracowany nowy key visual i stworzonego na potrzeby tej komunikacji bohatera marki (brand hero). Sympatyczny robot symbolizuje zaawansowane, ale dedykowane ułatwieniu ludzkiego życia technologie. Dokładnie tak jak substancje produkowane przez Grupę Azoty ZAK S.A. - oparte na zaawansowanej chemii, a wykorzystywane w codziennym życiu milionów osób na całym świecie. 

Agencja Hand Made wygrała konkurs na stworzenie szeregu materiałów, w tym key visuala oraz brand hero, jeszcze w 2015 roku. Aktualnie materiały są wdrażane i przygotowywane kolejne, między innymi gadżety wykorzystujące stworzoną przez Hand Made postać. Grupa Azoty ZAK S.A. jest częścią chemicznego koncernu Grupa Azoty. Spółka jest liderem krajowego oraz europejskiego rynku alkoholi OXO i plastyfikatorów oraz wiodącym producentem wysokiej jakości nawozów azotowych. W swoim portfolio ma uznawane w całej Europie marki produktowe takie jak: Salmag®, Zaksan®, Oxoviflex®, Oxpolast®.

Hand Made to agencja reklamowa full service. W swoim portfolio ma kilkaset zrealizowanych reklam i kampanii we wszystkich wiodących mediach, w tym telewizja, internet, social media, eventy, prasa i druk. Do klientów agencji należą m.in. Volkswagen, Tauron, Idea Bank czy MK Cafe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

hand_made_logo_black.png

grafika | 38,6 KB

Pobierz
oxo_olek.jpg

grafika | 95,9 KB

Pobierz