Hand Made dla W.KRUK w digitalu

Hand Made dla W.KRUK w digitalu

Opublikowany

Agencja Hand Made wygrała przetarg na obsługę najstarszej marki biżuteryjnej w Polsce. Współpraca rozpoczęła się z początkiem czerwca 2016 i obejmuje m.in. obsługę kanałów Facebook, Instagram oraz YouTube.

Agencja Hand Made przygotowała najlepiej ocenioną strategię oraz pomysł kreatywny na prowadzenie działań digitalowych, w tym komunikacji w mediach społecznościowych. Współpraca Marki z Agencją rozpoczęła się na początku czerwca.

"Dziedzictwo marki jest dla nas niezwykle ważne. Ogłaszając przetarg na całościową komunikację digital, w tym media społecznościowe, szukaliśmy partnera, który wykaże się przede wszystkim zrozumieniem marki premium, ale również niekonwencjonalnym podejściem do promocji w Internecie. Strategia, którą zaproponowała agencja Hand Made spełniła nasze wymagania, a kreacja daje poczucie, że mamy partnera w komunikacji marki" - wyniki przetargu komentuje Karolina Ruszała, Brand Manager marki W.KRUK.W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce. Długoletnie doświadczenie i szczególne wzory, czynią tę markę wyjątkową. W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Agencja reklamowa Hand Made to agencja typu full service. W swoim portfolio ma kilkaset zrealizowanych kampanii we wszystkich wiodących mediach - od telewizji po social media. Do Klientów, dla których Hand Made prowadzi działania komunikacyjne, należą m.in. Volkswagen, Tauron, Idea Bank czy Dermika.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo-02.png

grafika | 74,4 KB

Pobierz
hand_made_logo_black.png

grafika | 38,6 KB

Pobierz
logo-01.jpg

grafika | 59 KB

Pobierz