Udany launch nowego Tiguana

Udany launch nowego Tiguana

Opublikowany

W maju br. został wprowadzony do salonów sprzedaży nowy Tiguan - długo wyczekiwany model Volkswagena. Pojawieniu się nowego Tiguana towarzyszyły liczne działania komunikacyjne pod hasłem „Doskonałość to dopiero początek”.

Długo wyczekiwana - nowa generacja Tiguana oczarowała odbiorców stylistyką, dostępnością jednostek napędowych i przede wszystkim nowatorskimi rozwiązaniami. Nowego Tiguana wyposażono w najbardziej innowacyjne systemy Volkswagena. Premiera modelu była największym wydarzeniem tego roku, zarówno dla samej marki, jak i wszystkich fanów SUV-ów w całej Polsce. Ten model - jak informuje importer - jeszcze przed oficjalną premierą zamówiono w 1000 egzemplarzach.

Premiera nowego Tiguana wsparta została kampanią w dominujących stacjach telewizyjnych, radiowych oraz kanałach digitalowych. Wiele uwagi poświęcono optymalizacji i sprecyzowaniu przekazu pod odpowiednie grupy docelowe. Volkswagen zainwestował również w niestandardowe działania. Spójna historia, która angażuje odbiorcę na wiele sposobów m.in. za pomocą nowoczesnych nośników i rozwiązań mediowych sprawiła, że Tiguan stał się partnerem bloggerów na offroadowych szlakach i kompanem każdego odbiorcy.

Działania komunikacyjne prowadzone będą z różną intensywnością do końca bieżącego roku.

Strategię komunikacji oraz działania w kanałach ATL/BTL przygotowała agencja Hand Made. Kampanie digitalowe realizuje K2. Media na potrzeby kampanii zaplanował Mediacom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

VW_2016_Tiguan_Prasa_foto_net.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz
VW_logo.png

grafika | 439 KB

Pobierz
hand_made_logo_black.png

grafika | 38,6 KB

Pobierz