Launch strony internetowej Dermika.pl zrealizowany przez Hand Made

Launch strony internetowej Dermika.pl zrealizowany przez Hand Made

Opublikowany

Agencja reklamowa Hand Made przygotowała witrynę internetową kosmetyków Dermika. Jest to kontynuacja wdrożenia nowej platformy komunikacji prowadzonej pod hasłem “Dermika. Wyzwala Twoje piękno”.

Launch strony jest kontynuacją wdrożenia nowej platformy komunikacji „Dermika. Wyzwala Twoje piękno”. Pod adresem www.dermika.pl można znaleźć opisy produktów, wybrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do każdego rodzaju skóry oraz znaleźć salon kosmetyczny, gdzie taki zabieg wykona specjalista. W nowym serwisie zostały połączone treści, które do tej pory funkcjonowały pod dwoma adresami poświęconymi: kosmetykom pielęgnacyjnym (produktom dostępnym w drogeriach i perfumeriach) oraz zabiegom i produktom profesjonalnym (dostępnym w salonach Dermika Salon&Spa). Hand Made konsekwentnie realizuje strategię, opartą na spójnych wizualnie działaniach reklamowych. Współpraca agencji z marką trwa od stycznia, w ramach projektu zrealizowano do tej pory reklamy prasowe, wystartowała również komunikacja na Facebooku na dwóch fanpage’ach: Dermika oraz Dermika Salon & Spa

Dermika to producent kosmetyków pielęgnacyjnych dostępnych w drogeriach i perfumeriach. Oprócz tego, w swojej ofercie posiada kosmetyki specjalistyczne, przeznaczone do wykonania zabiegów, a także profesjonalne produkty do kuracji domowej dostępne w autoryzowanych salonach kosmetycznych Dermika Salon & Spa oraz salonach współpracujących z marką.

Nowa strona Dermiki jest dostępna pod adresem: http://dermika.pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

hand_made_logo_black.png

grafika | 38,6 KB

Pobierz
Dermika01.jpg

grafika | 166 KB

Pobierz