Hoop Cola wraca do Hand Made

Hoop Cola wraca do Hand Made

Opublikowany

Obecna na rynku od lat 90. największa polska marka w kategorii napojów typu cola rozpoczyna realizację nowej strategii działań komunikacyjnych. Kolejny raz przygotuje je wspólnie z agencją Hand Made, która wygrała przetarg na nową platformę komunikacyjną dla marki Hoop Cola.
Start kampanii Hoop Coli zaplanowano na jesień bieżącego roku, a głównym zadaniem, jakie stawia przed nią marketer, jest odnowienie i wzmocnienie relacji z konsumentami. Planowane działania obejmą nie tylko wiodące kanały komunikacji, w tym m.in. telewizję, ale także działania niestandardowe.

Hoop Cola to sztandarowa marka w naszym portfolio. Chcemy ożywić relacje z konsumentami, dlatego zaplanowaliśmy bardzo intensywne wsparcie dla marki. Już niebawem najpopularniejsza polska cola pokaże swoje nowe, silne oblicze” - powiedział Karol Krekora, Brand Manager marki Hoop. Do realizacji tych celów HOOP Polska wybrała agencję Hand Made.

W zakończonym procesie przetargowym agencja Hand Made pokazała, że nadal czuje markę tak samo dobrze, jak przed laty” – dodaje.

Hoop Cola wraca do agencji Hand Made, która prowadziła działania komunikacyjne marki z przerwami od 2009 roku. Agencja stworzyła w tym czasie pierwszą, długofalową platformę komunikacji marki, której osią był „Hooptymistyczny Ośrodek Otwierania Polaków”.

Agencja była również autorem kolejnych kampanii Hoop Coli, w tym „Colędawania”, które wywołało w 2011 roku szeroką debatę publiczną na temat cenzury w mediach - spot telewizyjny Hoop Coli wykorzystał świecką pastorałkę i został zdjęty z emisji przez KRRiT. Agencja zareagowała natychmiast i w ciągu doby była gotowa nowa wersja reklamy.

Linki:
Hoop Cola - OOkulary (okulary otwartości, reklama 30 sek.) 
https://www.youtube.com/watch?v=PzS5HR6tfMQ&index=6&list=PLjR9vR0r-rOwF86qOAJYtqB-bpJAK1owg
Hoop Cola - Ruch Poparcia Pługarów (reklama 30 sek)
https://www.youtube.com/watch?v=dARyv5i0kzs&index=5&list=PLjR9vR0r-rOwF86qOAJYtqB-bpJAK1owg
Hoop Cola - Colę dawanie, zwrotka 1. (reklama, 2009/2010)
https://www.youtube.com/watch?v=8qDelFonH64&list=PLjR9vR0r-rOwF86qOAJYtqB-bpJAK1owg&index=7
Hoop Cola - "Colę dawanie", zwrotka 2. (reklama, 2009/2010)
https://www.youtube.com/watch?v=yvD1wkp3xL0&list=PLjR9vR0r-rOwF86qOAJYtqB-bpJAK1owg&index=8

***
HOOP Polska – producent marki Hoop Cola – jest jednym z największych producentów napojów bezalkoholowych w Europie Środkowej. W portfolio produktów można znaleźć: napoje gazowane pod marka Hoop, syropy Paola, wodę Arctic oraz napoje Jupik.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

HOOP_COLA_1_0L_REGULAR.png

grafika | 1,46 MB

Pobierz