Hand Made z kolejną realizacją eventową dla Oknoplastu
Hand Made z kolejną realizacją eventową dla Oknoplastu

Hand Made z kolejną realizacją eventową dla Oknoplastu

Firma Oknoplast wybrała Hand Made do organizacji świątecznego eventu "Zimowy Wonderland".

Agencja Hand Made była odpowiedzialna za stworzenie koncepcji, przygotowanie i realizację rodzinnego projektu mikołajkowego firmy Oknoplast pod tytułem "Zimowy Wonderland". W stworzonej przez agencję krainie dziecięcych marzeń pojawiło się prawie tysiąc osób. Dzieci mogły spróbować swoich sił w manufakturze cukierków i prezentów, poćwiczyć magiczne sztuczki z kuglarzami, odwiedzić elfią wioską czy potańczyć w strefie ze sztucznym śniegiem. Całość imprezy wzbogacona była wizualnie przez pokazy multimedialne.

"Bardzo dobra organizacja, pełne zaangażowanie ze strony Organizatorów, duża otwartość na nasze potrzeby i pomysły zaowocowały bardzo pozytywnym odbiorem eventu zarówno wśród dzieci jak i pracowników firmy" -  powiedziała Dominika Anaszewska-Koń z firmy Oknoplast.    

Oknoplast to czołowy europejski producent okien PVC. Obecnie posiada ponad 2 500 salonów na terenie 10 krajów. Produkowane przez firmę okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.    

Hand Made to agencja reklamowa typu full service, pracująca m.in. dla marek Volkswagen, Tauron i Tyskie. W portfolio eventowym agencji znajdują się także Omega, Shiseido i Vive Group.
mMikołajki OP (56).jpgmMikołajki OP (9).jpgmMikołajki OP (79).jpghand_made_logo_black.pngmMikołajki OP (48).jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

mMikołajki OP (56).jpg

grafika | 1,71 MB

Pobierz
mMikołajki OP (9).jpg

grafika | 1,66 MB

Pobierz
mMikołajki OP (48).jpg

grafika | 1,72 MB

Pobierz
mMikołajki OP (79).jpg

grafika | 694 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.