Pierwszy na świecie bank i coworking w pociągu
Pierwszy na świecie bank i coworking w pociągu

Pierwszy na świecie bank i coworking w pociągu

Idea Hub Express to pierwszy na świecie oddział banku i przestrzeń do pracy w pociągu. Innowacyjny projekt powstał dzięki wspólnej pracy zespołu Idea Banku oraz agencji Hand Made. 

Pomysł powstał z połączenia trzech faktów.
Pierwszy: przedsiębiorcy podróżujący pociągami często wykorzystują czas podróży na intensywną pracę, do której nie mają jednak odpowiednich warunków.
Drugi: jedną z najważniejszych zasad Idea Banku jest ułatwianie życia przedsiębiorcom.
I trzeci: Idea Bank od 2015 roku prowadzi darmowe coworkingi dla swoich klientów.
Pomysł: ułatwmy życie przedsiębiorcom pracującym w pociągach, tworząc dla nich innowacyjne, pierwsze na świecie połączenie wagonu kolejowego, banku i przestrzeni do pracy - Idea Hub Express.
idea-hub-express-3.jpegidea-hub-express-1.jpegidea-hub-express-2.jpeg
Dla celów projektu zaadaptowano wagon konferencyjny należący do PKP Intercity. Wagon przypomina Idea Huby, czyli stacjonarne przestrzenie coworkingowe Idea Banku. Jest wyposażony w stoły, wygodne krzesła, a nawet ekran do wyświetlania prezentacji. Do dyspozycji są sprzęty biurowe, takie jak drukarka, skaner, ładowarki do telefonów oraz niezbędne łącza, a także ekspres do kawy i codziennie świeża prasa. Nietypowy wagon pojawi się na trasach Warszawa-Poznań-Warszawa, Warszawa-Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław-Warszawa.
Podróżować w Idea Hub Expressie może każdy, jednak pierwszeństwo mają klienci Idea Banku. Dla nich przygotowano specjalne vouchery, upoważniające do bezpłatnej podróży.

Idea Bank kieruje swoje produkty głównie do przedsiębiorców. Projekt Idea Hubów rozwija od początku 2015 roku, od tego czasu bankowe centra biznesu odwiedziło ponad 30 tysięcy gości. Instytucja posiada obecnie 8 stacjonarnych placówek Idea Hub w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Latem dodatkowo funkcjonował tzw. Summer Hub, zlokalizowany w Warszawie nad brzegiem Wisły.

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne.


fot. materiały promocyjne Idea Banku
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.