Hand Made z budżetem PR marki HYABAK®
Kopiuj tekst
Hand Made z budżetem PR marki HYABAK®

Hand Made z budżetem PR marki HYABAK®

Firma THEA wybrała agencję reklamową Hand Made do obsługi PR, social mediów oraz realizacji eventów dla marki HYABAK®.

HYABAK® to nawilżająco-ochronne krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym dla oczu hialuronianem, które jako jedyne na rynku zawierają filtr UV. HYABAK® nie zawiera żadnych konserwantów, dzięki zastosowaniu wygodnej buteleczki z opatentowanym systemem ABAK®.

Zaproponowane przez Hand Made działania obejmują content i influencer marketing, serię letnich eventów na nadmorskich plażach oraz kreacje social media. Kampania rozpocznie się w czerwcu i potrwa do końca 2017 r.

O wyborze agencji Hand Made zadecydowały trzy rzeczy:
1. 100% Profesjonalizm – jakość przygotowania prezentacji na pierwsze (jeszcze nie zobowiązujące spotkanie), od przedstawienia tzw. Big idea do budżetu rozplanowanego krok po kroku w zestawieniu końcowym – niby oczywiste ale …w praktyce rzadko spotykane.
2. Doświadczenie – każde z miliona pytań znalazło wyczerpującą odpowiedź – nie tylko teoretyczną ale z odniesieniem do praktyki, co dało mi poczucie, że Hand Made ma ogromne doświadczenie w projektach, które mi oferuje.
3. „Wyczucie” marki HYABAK – to było największe wyzwanie, nawet najfajniejszy pomysł nie sprawdzi się kiedy nie będzie „chemii” z marką – tutaj od razu poczułam, że zarówno pomysły jak i kreacje graficzne, estetyka są idealne dla Hyabaku – to przeważyło ostatecznie.

Ewa Szymańska, Category Manager, THEA

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.

THEA jest niezależną firmą farmaceutyczną specjalizującą się w dziedzinie okulistyki. W ofercie  firmy znajdują się preparaty okulistyczne z wielu obszarów terapeutycznych: leki, wyroby medyczne i suplementy diety. THEA dostarcza najbogatszą na rynku europejskim ofertę produktów okulistycznych bez konserwantów.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.