Idea Hub Express z prestiżową nagrodą EFMA
Idea Hub Express z prestiżową nagrodą EFMA

Idea Hub Express z prestiżową nagrodą EFMA

Stworzony we współpracy działu marketingu Idea Bank i agencji reklamowej Hand Made koncept Idea Hub Express został zwycięzcą konkursu EFMA-Accenture Distribution and Marketing Innovation Awards 2017.

DMI Awards to prestiżowy konkurs, który nagradza najbardziej innowacyjne usługi finansowe na świecie. Głównym organizatorem konkursu jest EFMA (European Financial Management Association). Organizacja skupia profesjonalistów z dziedzin marketingu i dystrybucji usług finansowych oraz zrzesza ponad 3300 firm ze 130 krajów.
     
Idea Hub Express zwyciężył w kategorii „Phygital Distribution”, zdobywając złotą statuetkę za nowoczesny model dystrybucji usług. Projekt Idea Banku i agencji Hand Made to nowoczesna, pierwsza na  świecie placówka banku i przestrzeń coworkingowa usytuowana w  wagonie pociągu. Wagon był częścią składu PKP kursującego na  trasach często wybieranych przez polskich przedsiębiorców.
     
Koncept Idea Hub Express to kolejny efekt wspólnych działań Idea Banku i agencji reklamowej Hand Made. Firmy współpracują ze sobą od ponad trzech lat. Hand Made odpowiada za strategię komunikacji oraz kompleksową obsługę marek Idea Bank i Idea Hub.

fot. materiały prasowe Idea Banku
idea-hub-express-2.jpegidea-hub-express-3.jpeg
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.