Lumio™ - nowa propozycja dla miłośników kawy.
Lumio™ - nowa propozycja dla miłośników kawy.

Lumio™ - nowa propozycja dla miłośników kawy.

13 listopada ruszyła kampania launchingowa nowego ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio™. W lokalnej adaptacji działań komunikacyjnych brała udział agencja Hand Made.

Lumio™  to nowy automatyczny ekspres w portfolio NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Wyróżnia się awangardową stylistyką i kompaktowym rozmiarem, który  absolutnie nie ogranicza jego możliwości. Lumio™ może przygotować aż 30 różnych kaw i napojów - od klasycznego Espresso po aromatyczne Lungo czy dużą kawę Preludio. Ekspres wytwarza ciśnienie do 15 barów, a przygotowanie w nim ulubionej kawy zajmuje 30 sekund. Dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych - czerwonym, czarnym oraz białym. Lumio™ to mały ekspres z dużymi możliwościami.
baner_LUMIO_poziom_2.jpg
Adaptację kampanii, pod hasłem „Esencja designu. Moc kreacji”, przygotowała agencja Hand Made. Działania komunikacyjne prowadzone będą w internecie. Na potrzeby kampanii NESCAFÉ® Dolce Gusto® stworzona została autorska linia kreatywna wykorzystująca oryginalne ilustracje młodych, utalentowanych i wielokrotnie nagradzanych ilustratorek: Urszuli Palusińskiej, Katarzyny Głowy i Alicji Ozaist. Ilustracje miały na celu podbicie designerskiej strony ekspresu oraz jego możliwości w kreowaniu kaw. Przygotowane materiały to m.in. video, dedykowany landing page oraz niestandardowe formaty w kanałach Social Media.
baner_LUMIO_poziom_1.jpg
baner_LUMIO_poziom_3.jpg
Współpraca Hand Made i marki NESCAFÉ® Dolce Gusto® prowadzona jest od początku 2017 roku. Agencja odpowiedzialna jest za obsługę kanałów SM oraz kampanie digitalowe. Wspólnym projektem działu marketingu i Hand Made jest blog NESCAFÉ® Dolce Gusto® latteczyespresso.gazeta.pl, na którym czytelnicy mogą znaleźć mnóstwo kawowych ciekawostek, faktów i inspiracji.

Hand Made to dynamiczna, niezależna agencja z polskim kapitałem. W tym roku wyróżniona tytułem Agencja Roku - Krakowska Siła, w badaniu Media&Marketing Polska, oraz srebrnym Effie w kategorii motoryzacja.

Właścicielem marki NESCAFÉ® Dolce Gusto® jest Nestlé wiodąca firma w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.