Peel The Beat! Na koncerty największych gwiazd światowej sceny muzycznej zapraszają Hand Made i William Peel
Kopiuj tekst
Peel The Beat! Na koncerty największych gwiazd światowej sceny muzycznej zapraszają Hand Made i William Peel

Peel The Beat! Na koncerty największych gwiazd światowej sceny muzycznej zapraszają Hand Made i William Peel

Marka Scotch whisky William Peel powierzyła stworzenie i prowadzenie działań komunikacyjnych w ramach kampanii Peel The Beat agencji Hand Made. 

To już kolejny raz, kiedy Hand Made prowadzi działania komunikacyjne marki. Powodzenie akcji promocyjnej w ramach ubiegłorocznego Czad Festivalu zaowocowało dużym zleceniem w tym roku. Agencja odpowiada za stworzenie i wdrożenie konkursowego landing page (http://peelthebeat.pl) - miejsca, gdzie użytkownicy, dzięki udziałowi w konkursach, mogą wygrać bilety na koncerty największych i najbardziej rozpoznawalnych światowych gwiazd, w tym: m.in. zespołu Metallica, Pearl Jam, Iron Maiden czy Lennego Kravitza.  
Hand Made odpowiada również za stworzenie i prowadzenie działań komunikacyjnych na FB marki.  W czasie trwania kampanii planowane jest wykorzystanie wielu niestandardowych rozwiązań.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Hand Made, ponieważ jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego profesjonalnego, terminowego i pro aktywnego działania. Agencja ma świeże podejście i nietuzinkowe pomysły, które z powodzeniem realizuje angażując społeczność marki

Maciej Szydłowski, Senior Brand Manager w firmie MBWS

Kampania Peel The Beat wystartowała z początkiem stycznia 2018 r. a realizacja działań komunikacyjnych planowana jest na cały rok, który będzie obfitował w wiele muzycznych wydarzeń.

Marie Brizard Wine & Spirits (MBWS) to producent szerokiej gamy alkoholi mocnych i win, działający przede wszystkim w Europie i Stanach Zjednoczonych w oparciu o silne spółki lokalne. W portfolio grupy znajdują się takie wiodące marki alkoholi jak m.in.: whisky William Peel, wódki Sobieski oraz Krupnik wraz z ich licznymi wariantami likierów smakowych, wina smakowe Fruits & Wine oraz likiery Finezja czy Marie Brizard.

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.