Złoto w konkursie INNOVATION 2018

Złoto w konkursie INNOVATION 2018

Złotą statuetkę w kategorii usługa w konkursie Innovation 2018 zdobył projekt Idea Hub Express, zrealizowany przez agencję Hand Made oraz Idea Bank. Statuetki zostały rozdane 23 kwietnia podczas gali w Warszawie. 

Konkurs INNOVATION organizowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR dedykowany jest przedstawicielom środowisk biznesu, nowych technologii, firm z zakresu marketingu i mediów. Szansę na nagrodę mają projekty, usługi czy rozwiązania zmieniające świat globalnie, jak i małe, ale efektywne i nowatorskie idee. Sam projekt Innovation promuje i definiuje innowację, jako zmianę w zakresie idei produktu lub usługi, ich modelu biznesowego, dystrybucji, komunikacji i generowania sprzedaży.

Podczas tegorocznej Gali Idea Hub Express otrzymał złoto za oryginalność, dopasowanie do potrzeb grupy docelowej i odwagę w inwestowaniu budżetu w niestandardowe działania. Obserwacje agencji Hand Made i zespołu marketingu Idea Banku dotyczące czasu spędzanego w podróży przez przedsiębiorców, który przeznaczają na pracę doprowadziły do wprowadzenia w życie tego nowego i niespotykanego wcześniej rozwiązania. IHE, czyli pierwszy na świecie oddział banku i przestrzeń do pracy usytuowany w wagonie pociągu. Dedykowany był klientom Idea Banku, przedsiębiorcom podróżującym pomiędzy głównymi biznesowymi miastami Polski.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.