Dermika odkrywa niezwykłe historie kobiet
Dermika odkrywa niezwykłe historie kobiet

Dermika odkrywa niezwykłe historie kobiet

Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made w wyjątkowym konkursie zachęca kobiety do podzielenia się historiami o szczególnych momentach w ich życiu. 

Konkurs „Kobieca historia. Siła i piękno” ruszył 30 kwietnia i potrwa do 15 lipca. Do udziału zaproszone są kobiety, które zechcą zaprezentować swoje historie - momenty w życiu, dzięki którym poczuły się piękne i silne. W tym okresie zaproszone do akcji niezwykłe kobiety z polskiej blogosfery - Black Dresses, Tekstualna, Jest Rudo, Kameralna i Worqshop podzielą się swoimi historiami.

Nagroda w konkursie to niezwykła sesja fotograficzna wykonana przez fenomenalną fotografkę, piękną i silną kobietę - Lidię Popiel. Nagrodzone cztery panie zostaną poddane zabiegom urodowym przez grupę profesjonalistów - stylistów, fryzjerów i makijażystów. Efekty sesji będzie można podziwiać na łamach „Twojego Stylu” w październiku br. Co tydzień, w czasie trwania konkursu, Uczestniczki, które prześlą najciekawsze historie, zostaną nagrodzone zestawami kosmetyków Dermika.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dowolny produkt marki Dermika i zamieścić swoją opowieść na stronie www.kobiecahistoria.pl w okresie od 30 kwietnia do 15 lipca.

Za pomysł kreatywny konkursu odpowiada agencja Hand Made. Konkurs Dermiki będzie wspierany kampanią w mediach, przygotowaną i zrealizowaną przez dom mediowy UM i Wydawnictwo Bauer. W ramach promocji konkursu magazyn „Twój Styl” oraz styl.pl przeprowadzą wśród swoich czytelniczek ankietę dotyczącą kobiecego piękna oraz siły i w nadchodzących miesiącach opublikują raport na ten temat.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.