Krakowskie noce w niezwykłej graficznej odsłonie
Krakowskie noce w niezwykłej graficznej odsłonie

Krakowskie noce w niezwykłej graficznej odsłonie

Propozycja stworzenia kompleksowej identyfikacji wizualnej Krakowskich Nocy autorstwa Agencji reklamowej Hand Made, została wybrana przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK spośród kilku innych ofert. Dzięki temu powstały niepowtarzalne kreacje, które zobaczymy w przestrzeni miejskiej w Krakowie, BTL, jak i w digitalu. 

Krakowskie noce to cykl wydarzeń, które odbywają się od maja do października, co miesiąc przez jedną noc. Jest to magiczny czas, kiedy można odwiedzić muzeum, wybrać się na koncert, spektakl w teatrze czy operze, obejrzeć pokazy taneczne na Głównym Rynku w magicznym mieście Krakowie… nocą. W tym czasie instytucje kultury i sztuki zapraszają do smakowania sztuki bez żadnych opłat. Pierwsze wydarzenie - Noc Muzeów - rusza już 18 maja.

Poszukiwaliśmy big idei - czyli symbolu, który będzie na tyle pojemny, by zawrzeć w sobie wszystkie wydarzenia oraz kojarzyć się będzie z nocą i tajemniczą atmosferą Krakowa. Takim symbolem stał się księżyc i jego fazy. Każdej z nocy przypisana została inna z nich. Dzięki temu uzyskaliśmy spójną komunikację oraz czytelność w dekodowaniu kolejności poszczególnych wydarzeń 

Katarzyna Brych Creative Group Head

Agencja Hand Made zaproponowała nowoczesny design wykorzystując zdjęcia z poprzednich wydarzeń charakterystycznych dla każdej z nocy. Poszczególnym nocom została przypisana inna faza księżyca symbolicznie pokazując cykliczność i tajemniczą atmosferę tych wydarzeń. Całość sprawiła, że projekty idealnie wpisują się w artystyczny klimat miasta.

Agencja Hand Made odpowiada za projekty outdoorowe, BTL i digitalowe.
KN_baner_633x413_noc_teatrow.jpgKN_baner_633x413_noc_muzeow.jpgKN_baner_633x413_noc_poezji.jpgKN_baner_633x413_noc_cracoviasacra.jpgKN_baner_633x413_noc_tanca.jpgKN_baner_633x413_noc_jazzu.jpg
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.