Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport
Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

Opublikowany

Każdego dnia nasze stawy, a szczególnie stawy sportowców, muszą sprostać wielu zadaniom. Co zrobić, aby służyły nam jak najdłużej? Kto wie jak zadbać o stawy lepiej niż biegacze! 

15 czerwca 2018 wystartowała mistrzowska kampania suplementów diety Collaflex® i Collaflex® Sport, przygotowana przez agencję Hand Made. Jej bohaterami i ambasadorami marki są halowi rekordziści świata w sztafecie 4x400 m: Łukasz Krawczuk, Rafał Omelko i Jakub Krzewina.
Suplement diety Collaflex® zawiera składniki naturalnie występujące w tkance chrzęstnej, przede wszystkim kolagen typu II, ale także siarczan chondroityny i kwas hialuronowy. Collaflex® Sport dodatkowo uzupełnia dietę w kolagen typu I, budulec więzadeł i ścięgien. Preparaty polecane są wszystkim osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji stawów, ścięgien i więzadeł, zwłaszcza osobom aktywnym fizycznie.

Collaflex® Sport - Mistrzowski Skład (30s)

Agencja Hand Made był odpowiedzialna za koncepcję i realizację spotu telewizyjnego, zaangażowanie ambasadorów oraz opracowanie key visuala kampanii. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Feelmovie.

Producentem suplementów diety Collaflex® i Collaflex® Sport jest firma Oleofarm, której misją jest troska o zdrowie, odporność, witalność i dobre samopoczucie osób w każdym wieku. Działalność rozpoczęła w 2002 r. jako Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych i specjalizowała się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in. lnu, wiesiołka i ogórecznika. Dziś Oleofarm to jedna z większych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów tłoczonych na zimno, suplementów diety i soków.

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.

Kopiuj tekst

Udostępnij