Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport
Kopiuj tekst
Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

Każdego dnia nasze stawy, a szczególnie stawy sportowców, muszą sprostać wielu zadaniom. Co zrobić, aby służyły nam jak najdłużej? Kto wie jak zadbać o stawy lepiej niż biegacze! 

15 czerwca 2018 wystartowała mistrzowska kampania suplementów diety Collaflex® i Collaflex® Sport, przygotowana przez agencję Hand Made. Jej bohaterami i ambasadorami marki są halowi rekordziści świata w sztafecie 4x400 m: Łukasz Krawczuk, Rafał Omelko i Jakub Krzewina.
Suplement diety Collaflex® zawiera składniki naturalnie występujące w tkance chrzęstnej, przede wszystkim kolagen typu II, ale także siarczan chondroityny i kwas hialuronowy. Collaflex® Sport dodatkowo uzupełnia dietę w kolagen typu I, budulec więzadeł i ścięgien. Preparaty polecane są wszystkim osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji stawów, ścięgien i więzadeł, zwłaszcza osobom aktywnym fizycznie.
Agencja Hand Made był odpowiedzialna za koncepcję i realizację spotu telewizyjnego, zaangażowanie ambasadorów oraz opracowanie key visuala kampanii. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Feelmovie.

Producentem suplementów diety Collaflex® i Collaflex® Sport jest firma Oleofarm, której misją jest troska o zdrowie, odporność, witalność i dobre samopoczucie osób w każdym wieku. Działalność rozpoczęła w 2002 r. jako Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych i specjalizowała się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in. lnu, wiesiołka i ogórecznika. Dziś Oleofarm to jedna z większych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów tłoczonych na zimno, suplementów diety i soków.

Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.