Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 

Agencja Hand Made zaproponowała stworzenie przykuwającej uwagę nazwy wydarzenia - „Sztuka do rzeczy. Design w Krakowie”, która w intrygujący sposób mówi o tematyce całego cyklu.

Przemysł kreatywny to tworzenie atrakcyjnych wizualnie przedmiotów i obiektów użytkowych, czyli: rzeczy. Tak powstała koncepcja „Sztuka do rzeczy. Design w Krakowie.

mówi Łukasz Tkacz, Creative Group Head w Hand Made

Agencja stworzyła identyfikację wizualną, którą zobaczymy na nośnikach komunikacji w przestrzeni publicznej i Internecie. Cykl wydarzeń dedykowany jest mieszkańcom Krakowa i okolic oraz branży kreatywnej w Polsce. Stąd też szerokie kierowanie komunikacji informacyjno-promocyjnej, której celem jest zaciekawienie i zachęcenie do udziału w wydarzeniu. Kampania w mediach tradycyjnych i digitalu będzie prowadzona w okresie październik - listopad 2018 r.
Zapraszamy do udziału w w tych kreatywnych wydarzeniach!
Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.
Sztuka do rzeczy. Design w Krakowie to wydarzenie organizowane przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK łączy: architekturę, design, wzornictwo, projektowanie mody, rzemiosło i sztukę ludową. Wydarzenie koncentruje lokalne i regionalne środowiska realizujące różnego rodzaju wydarzenia, w tym: „Zaprojektowani” (http://zaprojektowani.com.pl/) Wykłady na ASP, Targi Młodej Sztuki, Warsztaty w Wytwórni (http://wytworniakrakow.pl/), debaty, konferencje, targi“Element Talks” (https://elementtalks.com/pl/urban2018/), “Kiermash” (http://kiermash.pl/)

Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

temu

Każdego dnia nasze stawy, a szczególnie stawy sportowców, muszą sprostać wielu zadaniom. Co zrobić, aby służyły nam jak najdłużej? Kto wie jak zadbać o stawy lepiej niż biegacze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.