„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.

Do akcji zaproszono niezwykłe kobiety z polskiej blogosfery, w tym, m.in: Black Dresses, Tekstualną, Jest Rudo, Kameralną i Worqshop, które opowiedziały swoje historie i zachęcały do udziału w konkursie.

Akcja konkursowa ma szczególny wymiar, ponieważ każda nadesłana historia opowiada o kobiecie Dermiki - silnej, pięknej, mądrej. Od początku koncept kreatywny Hand Made doskonale odpowiadał na potrzeby marki i dlatego bardzo się cieszymy, że cała akcja przyniosła ponad 500 niezwykłych historii, które staną się dla nas inspiracją w codziennej pracy nad odpowiednią pielęgnacją dla współczesnej kobiety 

Iwona Kowalska Brand Activation Manager Dermika w Orkla Care S.A.

Konkurs prowadzony był za pośrednictwem stworzonej przez agencję strony www.kobiecahistoria.pl. Agencja również komunikacyjnie wspierała konkurs na Facebooku Dermiki. 
W czasie trwania konkursu, co tydzień, najciekawsze historie nadesłane przez uczestniczki nagradzane były kosmetykami marki. Główną nagrodą w konkursie była sesja fotograficzna wykonana przez fenomenalną fotografkę, piękną i silną kobietę - Lidię Popiel. Cztery finalistki w dniach 8 i 9 września oddały się w ręce profesjonalistów - stylistów, fryzjerów i makijażystów oraz wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efekty sesji można podziwiać na łamach „Twojego Stylu” w listopadowym wydaniu numeru oraz w e-booku „Kobieca historia. Siła i piękno”, który dostępny jest do pobrania na stronie www.dermika.pl/kobiecahistoria.
W e-booku przeczytamy historie wyjątkowych kobiet:
- Dominiki Sodolskiej, dla której szczególnym momentem w życiu była diagnoza choroby nowotworowej,
- Marty Szymkowicz, która odkryła w sobie pokłady siły i piękna będąc na przełomie życia zawodowego i zdecydowała się na olbrzymie zmiany w życiu,
- Joanny Mazur, która w podróżach odkryła swoją siłę i piękno oraz
- Adrianny Tarnowskiej z przesłaniem dla każdej dziewczyny i kobiety, by pamiętały, że siła i piękno jest w każdej z nich, a nie w kreowanym przez media społecznościowe pięknie.
W e-booku zamkniętych jest 12 inspirujących historii. Są to opowieści o kobiecej sile i pięknie podzielone na cztery kategorie: rodzina, praca, zdrowie oraz pasja. 
Zachęcamy do obejrzenia filmu z backstage’u sesji z Lidią Popiel oraz posłuchania, co uczestniczki same mówią o udziale w akcji.
Kobieca Historia. Siła i piękno

Kobieca Historia. Siła i piękno

8.png3.jpg6.jpg1.jpg7.jpg
Konkurs Dermiki wspierany był kampanią w mediach, przygotowaną i zrealizowaną przez dom mediowy UM i Wydawnictwo Bauer. W ramach promocji konkursu magazyn „Twój Styl” oraz styl.pl przeprowadziły wśród swoich czytelniczek ankietę dotyczącą kobiecego piękna i siły. Raport z ankiety dostępny był zarówno w magazynie, jak i na stronie styl.pl.
Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown. 
Dermika to marka kosmetyczna, która u podstaw swojej działalności obrała za cel stworzenie gamy nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie kosmetyków, które pozwolą kobietom wyrażać swoje naturalne piękno każdego dnia. Opracowując technologie kosmetyków sięga po najnowsze badania i rozwiązania technologiczne łącząc je ze sprawdzonymi recepturami.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

temu

Każdego dnia nasze stawy, a szczególnie stawy sportowców, muszą sprostać wielu zadaniom. Co zrobić, aby służyły nam jak najdłużej? Kto wie jak zadbać o stawy lepiej niż biegacze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.