Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 

Znana modowa blogerka wspólnie z głównym projektantem mody marki Orsay - Karenem Amirhanianem stworzyła kolekcję do kampanii „My Fashion Connection”, w skład której wchodzą dwie linie: Pretty Western Girls oraz Vintage Love. Cała kolekcja inspirowana jest latami 60. i 70. Przeważają w niej kwiaty, a główną rolę w kolekcji odgrywają sukienki. 
Podczas kampanii promocyjnej kolekcji, Jessika zachęcała do udziału w konkursie marki "Wygraj weekend w Mediolanie - My Fashion Connection”, który zakończył się 30 września. Oprócz głównej nagrody, jaką był wyjazd na weekend dla dwóch osób do Mediolanu, e-magazyn stanowił gwarantowaną nagrodę dla każdej osoby biorącej udział w konkursie. Uczestniczki mogły znaleźć w nim kulisy pracy Jessiki i Karena, porady i stylizacje od ambasadorek marki - Moniki Liwoch i Karoliny Wilk, inspirujące historie kobiet w niełatwych czasach Dzikiego Zachodu, a także absolutne hity garderoby damskiej. 
Nowa kolekcja była szeroko promowana w outdoorze, digitalu oraz materiałach POS. Kampania zainaugurowana została konferencją prasową zorganizowaną w warszawskim Studio Bajka. W programie Dzień Dobry TVN pojawił się reportaż na temat kolekcji, a dodatkowe wsparcie promocyjne stanowiły artykuły w prasie i na portalach, działania w mediach własnych marki oraz kanałach społecznościowych Jessiki Mercedes.
Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown. 
Orsay to marka odzieżowa, której pasją jest projektowanie kobiecych ubrań dla każdego stylu i każdej osobowości. Dziś marka ORSAY przekonuje do siebie klientki w 26 krajach Europy. 
Powiązane artykuły
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Mistrzowski skład - nowa kampania Hand Made dla Collaflex® i Collaflex® Sport

Każdego dnia nasze stawy, a szczególnie stawy sportowców, muszą sprostać wielu zadaniom. Co zrobić, aby służyły nam jak najdłużej? Kto wie jak zadbać o stawy lepiej niż biegacze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.