Idea Bank ponownie wybrał Hand Made
Kopiuj tekst
Idea Bank ponownie wybrał Hand Made

Idea Bank ponownie wybrał Hand Made

Po dwóch latach udanej współpracy, Idea Bank, w toku postępowania przetargowego ponownie wybrał agencję Hand Made do obsługi marki.

Przedmiotem przetargu była obsługa social media marek Idea Bank i Idea Hub oraz koncepty działań niestandardowych, między innymi współpraca z influencerami oraz działania łączące online z offline.

Agencja Hand Made współpracuje z Idea Bank od 2015 roku.
Dobrze rozumie naszą markę, a także naszych Klientów, z którymi sprawnie komunikuje się za pomocą mediów społecznościowych oraz działań łączących offline i online.
Ostatnie dwa lata współpracy udowodniły, że Hand Made trafnie identyfikuje potrzeby otoczenia Idea Banku i skutecznie na nie reaguje.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych, wspólnych
osiągnięć i cieszymy się na kolejne lata współpracy

Sławomir Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu Idea Bank

Hand Made zajmuje się obsługą strategiczną i kreatywną Idea Banku. Agencja prowadzi zarówno kampanie ATL, jak i digital. Zajmuje się kompleksową obsługą social mediów prowadząc 5 kanałów marki, w tym: Facebook, Instagram oraz Twitter. Hand Made pracuje również dla marki Idea Hub, bankowego centrum coworkingowego, realizując między innymi projekty niestandardowe, takie jak Idea Hub Express, czyli pierwszy na świecie coworking w pociągu.
Idea Bank kieruje swoje produkty głównie do przedsiębiorców. Do flagowych, innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez bank należą między innymi Idea Cloud, mobilny wpłatomat czy bezpłatne przestrzenie coworkingowe Idea Hub. 

Hand Made  to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach - od telewizji, przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made została wyróżniona tytułem “Agencja Reklamowa 2017: krakowska siła” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017 przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.
Powiązane artykuły
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made

temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes. 
„Kobieca historia. Siła i piękno” - kalejdoskop kobiecości w wyjątkowym e-booku.

temu

E-book jest szczególnego rodzaju podsumowaniem akcji „Kobieca historia. Siła i piękno”. Marka kosmetyczna Dermika razem z krakowską agencją reklamową Hand Made, od maja do lipca, zachęcały kobiety do udziału w wyjątkowym konkursie. Uczestniczki konkursu dzieliły się swoimi momentami, w których poczuły się piękne i silne. Efektem było ponad 500 inspirujących historii.
Hand Made z designerską koncepcją dla przemysłu kreatywnego w Krakowie


temu

Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej oraz realizację i koordynację kampanii informacyjno-promocyjnej wydarzenia związanego z przemysłem kreatywnym w Krakowie. Na wydarzenie składa się cykl spotkań, wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, targów, spacerów, wystaw, pokazów mody i filmów. 
Hand Made socialowo dla marki Pizza Hut

temu

Krakowska agencja reklamowa od połowy czerwca odpowiada za komunikację marki Pizza Hut w mediach społecznościowych. Marka na swoich profilach prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie. Hand Made, oprócz prowadzenia komunikacji marki w mediach społecznościowych, zajmuje się również obsługą Klientów na fanpage’u.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.