agencja reklamowa full service

agencja reklamowa full service

Masz pytania, chcesz rozpocząć współpracę?
hello@hand-made.pl


Zajmują nas ATL, BTL, DIGITAL (w tym social media) oraz EVENTY.
Jesteśmy agencją reklamową full service. Co to znaczy?To znaczy, że wypracowujemy strategicznie osadzone pomysły, które spójnie przekładamy na różne media.

HandMadeAdvAgency - YouTube

Zajmujemy się markami. W portfolio marek m.in. Volkswagen, MK Cafe, USP Zdrowie, Dulux, Idea Bank, Hoop Cola, Jupik czy Bakoma. Jeśli chcesz nas znaleźć poza...

Czytaj więcej

Doświadczenie

Nasze doświadczenie i kompetencje to silna strategia, a do niej kilkaset zrealizowanych reklam i kampanii we wszystkich wiodących mediach - telewizja, social media, outdoor, eventy kreatywne i biznesowe, strony internetowe, radio, aplikacje mobilne, materiały w punktach sprzedaży… To wszystko zrobiliśmy dla dużych, często bardzo różnych od siebie marek.

Zróżnicowanie

Dbamy o zróżnicowanie w naszym portfolio i różnorodność grup docelowych. Pracowaliśmy już z trzema markami samochodowymi, siedmioma z branży medycznej, trzema zajmującymi się finansami, pięcioma dla dzieci i ogromem marek spożywczych - od kaw przez jogurty po alkohole. Lubimy poznawać nowe tematy i szybko wdrażamy się w świat marki, jej ton, ograniczenia i potencjał.

Ludzie

Pracując z nami, pracujesz z ludźmi, którzy potrafią przekładać pomysły na różne media. Doświadczenie pokazało nam, że tacy ludzie tworzą najbardziej efektywne kampanie i najlepsze zespoły. W tych zespołach ważne miejsce zawsze zajmuje Klient - to konieczne do przekraczania zamierzonych celów kampanii.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.